Marszałek napisał(a):

|
Z całym szacunkiem ale jest to pitolenie o szopenie. U nas po okresach przygotowawczych grają tak jakby widzieli się pierwszy raz na oczy. Także to,że teraz przyjechał w niczym nie przeszkadza, w naszym przypadku./ Dobrze się stało,że jakiegoś napastnika podpisaliśmy i to z fajnym CV. Jaki jest wyjdzie w praniu, a jakby co to żałować nie będziemy,bo tylko na rok go wypożyczamy. Dobry ruch.
|
To my go już podpisalismy czy wiesz o czymś o czym nie wiemy?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej