Pawlolek napisał(a):

Podpisuje się pod słowami artiego. Szkoda, że dopiero teraz, po wszystkich okresach przygotowawczych.
|
Z całym szacunkiem ale jest to pitolenie o szopenie. U nas po okresach przygotowawczych grają tak jakby widzieli się pierwszy raz na oczy. Także to,że teraz przyjechał w niczym nie przeszkadza, w naszym przypadku./ Dobrze się stało,że jakiegoś napastnika podpisaliśmy i to z fajnym CV. Jaki jest wyjdzie w praniu, a jakby co to żałować nie będziemy,bo tylko na rok go wypożyczamy. Dobry ruch.