Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21330
Stary 25.02.2010, 11:13
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
tomasz_19 Nie mam problemu ze sobą, otworzyło się tylko ledwie okienko transferowe i zaczęła się lawina krytyki, że nie ma transferów itp. A jak już są to nagle wszyscy happy.Nie mówię, że ty krytykujesz ale watro się cofnąć kilka tematów i poczytać.
Że co? Gościu czytałeś to co napisałeś Lawina krytyki jak nie było transferów i radość po transferze napastnika. Tak to chyba powinno wyglądać... Ale widzę, że masz odmienne zdanie na ten temat. Zdanie, którego po prostu nie zrozumiem nigdy..
Odpowiedz cytując