brylant17 napisał(a):

|
tomasz_19 Nie mam problemu ze sobą, otworzyło się tylko ledwie okienko transferowe i zaczęła się lawina krytyki, że nie ma transferów itp. A jak już są to nagle wszyscy happy.Nie mówię, że ty krytykujesz ale watro się cofnąć kilka tematów i poczytać.
|
Że co


? Gościu czytałeś to co napisałeś

Lawina krytyki jak nie było transferów i radość po transferze napastnika. Tak to chyba powinno wyglądać... Ale widzę, że masz odmienne zdanie na ten temat. Zdanie, którego po prostu nie zrozumiem nigdy..