brylant17 napisał(a):

|
Co teraz już wam humor wrócił bo jest napastnik? Zamilczcie kibice sukcesu tylko krytykować potraficie i wy się nazywacie kibicami.Co jest napastnik to teraz dobrze?
|
o co Ci biega człowieku? krytykują, źle! narzekają, źle! cieszą się i podniecają, źle! masz jakieś problemy ze sobą...? to jest temat do komentowania ruchów transferowych, bądź ich braku... to jak kto je komentuje to już nie Twój interes! Dżizas, skąd się tacy ludzie biorą....