Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21328
Stary 25.02.2010, 11:06
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Co teraz już wam humor wrócił bo jest napastnik? Zamilczcie kibice sukcesu tylko krytykować potraficie i wy się nazywacie kibicami.Co jest napastnik to teraz dobrze?
o co Ci biega człowieku? krytykują, źle! narzekają, źle! cieszą się i podniecają, źle! masz jakieś problemy ze sobą...? to jest temat do komentowania ruchów transferowych, bądź ich braku... to jak kto je komentuje to już nie Twój interes! Dżizas, skąd się tacy ludzie biorą....
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując