Mi też tylko ten remis, a raczej jego brak, zjebał kupon. Ponad 350 było do wzięcia za 10.
A tymczasem zawinąłem kasę z betssona, bo coś zajebiście powoli mi działa ich stronka i przerzucam ją do expekta. Co na dziś Panowie?
Kamikaze, to bez wątpienia dobra wiadomość, ale szkoda, że tak późno podjęli jakiekolwiek działania (chyba zbyt późno dla nas), po drugie, wątpię, żeby nieomylnego Donka przekonali.