Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21317
Stary 25.02.2010, 09:51
Podpisuje się pod słowami artiego. Szkoda, że dopiero teraz, po wszystkich okresach przygotowawczych.
Ale lepiej późno, niż później. Wygląda bardzo ciekawie, ale teraz z przodu mamy 4 podobnych atrybutami zawodników. Przydałby się jakiś dwumetrowy odgrywający
Odpowiedz cytując