Podpisuje się pod słowami artiego. Szkoda, że dopiero teraz, po wszystkich okresach przygotowawczych.
Ale lepiej późno, niż później. Wygląda bardzo ciekawie, ale teraz z przodu mamy 4 podobnych atrybutami zawodników. Przydałby się jakiś dwumetrowy odgrywający
