Ja chcialbym zobaczyc jak zagra Kanada przeciwko jakiemus dobremu bramkarzowi , bo narazie jedyny mecz w ktorym miala taką okazje przegrała. Rosjanie robili bledy w obronie, ale ten Nabukov tez dawal konkretne jaja na bramce. Halak ze Słowacji jest 10 razy lepszy od niego, wiec polfinal moze byc ciekawy, chociaz mysle ze spokojnie Kanada sobie poradzi. Licze na finał Kanada - Finlandia i wygraną Finów .. a teraz ide spać bo prawie 11 godzin z hokejem to za duzo nawet jak dla mnie
