Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#637
Stary 25.02.2010, 09:50
Ja chcialbym zobaczyc jak zagra Kanada przeciwko jakiemus dobremu bramkarzowi , bo narazie jedyny mecz w ktorym miala taką okazje przegrała. Rosjanie robili bledy w obronie, ale ten Nabukov tez dawal konkretne jaja na bramce. Halak ze Słowacji jest 10 razy lepszy od niego, wiec polfinal moze byc ciekawy, chociaz mysle ze spokojnie Kanada sobie poradzi. Licze na finał Kanada - Finlandia i wygraną Finów .. a teraz ide spać bo prawie 11 godzin z hokejem to za duzo nawet jak dla mnie
Odpowiedz cytując