Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1547
Stary 25.02.2010, 09:35
@Vinci

Mecz Barcelony z Realem z samych biletów przynosi więcej pieniążków niż wynosi cały budżet Wisły/Lecha czy Legii (powołuję się na media, żeby nie było)

A mecz wczoraj padaka jak dla mnie Już wolę bezmyślną siekanę z wynikiem 5:5 xd
Szkoda, że sędzia się zawahał w ostatniej akcji w pierwszej połowie. Jeśli nie było jego zdaniem faulu, powinien być konsekwentny i pokazać Kalou drugą żółtą kartkę, albo po prostu podyktować karnego...
Wprowadziliby ten system powtórek i byłoby okej :<
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 25.02.2010 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując