@Vinci
Mecz Barcelony z Realem z samych biletów przynosi więcej pieniążków niż wynosi cały budżet Wisły/Lecha czy Legii

(powołuję się na media, żeby nie było)
A mecz wczoraj padaka jak dla mnie

Już wolę bezmyślną siekanę z wynikiem 5:5 xd
Szkoda, że sędzia się zawahał w ostatniej akcji w pierwszej połowie. Jeśli nie było jego zdaniem faulu, powinien być konsekwentny i pokazać Kalou drugą żółtą kartkę, albo po prostu podyktować karnego...
Wprowadziliby ten system powtórek i byłoby okej :<