Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.02.2010, 02:22
Ja mam nadzieje że się jeszcze obudzą - Zazwyczaj nie mieszam polityki do sportu i choć ruskich - politycznie nie trawię, to fajnie by było gdyby ten zajebisty mecz miał większą dramaturgie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując