Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21311
Stary 25.02.2010, 01:50
Ja myśle ze ten transfer będzie dobry, trener był dzisiaj w naprawde niezłym humorze...
Co do tych źródeł... dzisiaj ma być w Krakowie i dopiero przejdzie testy lekarskie, bez tego by go nie podpisali, chociaz jak nie mial zadnych kontuzji...? ale po doświadczeniach Wisły wydaje mi sie ze najpierw go przebadają... niby to wypożyczenie, ale i tak pensje mu trzebba będzie płacić i miło by było zeby się nie okazało ze ma np kolana zjechane... Według mnie transfer mądry i dobry na miare Alvareza
Odpowiedz cytując