Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21310
Stary 25.02.2010, 01:41
Niektore zrodla(nie nasze) informuja, ze jest wypozyczony od 24 lutego .

Patrze na te jego statystyki i sa bardzo obiecujace...w poprzednim sezonie bycmoze byl wystawiany nie na szpicy, a na boku pomocy, albo jako ofensywny pomocnik? Nagle mniejsza ilosc bramek. I tak wyglada, to lepiej, niz CV Cwielonga.

http://video.google.com/videoplay?do...8988545498122# - Widac, ze jest obunozny i ma dobrze ulozona stope, ladne strzaly z dystansu.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 25.02.2010 o godz. 02:18.
Odpowiedz cytując