1q2 napisał(a):

Wygląda to na jakąś piękną ściemę na zakończenie okienka.Z drugiej strony może coś jest na rzeczy.
Levski gra słabo w tym sezonie, może jakieś problemy finansowe a wiadomo że w Bułgarii jakieś duże sumy jeśli chodzi o kontrakty, to nie chodzą.
Oby.
|
Żadna ściema, jesli przejdzie badania lekarskie zostanie wypożyczony!