|
Nie ma co narzekać gdyby historia z tym Bułgarem okazała się prawdą. Przychodzi na zasadzie wypożyczenia. Jak się nada to można postarać się o wykupienie, jak nie to do widzenia. Pozostaje kwestia ewentualnych zarobków, które jak przypuszczam nie będą oszałamiająco wysokie. Także biorąc pod uwagę naszą politykę transferową ten ruch wydaje się być dobry. Trzymam kciuki.
|