Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21302
Stary 25.02.2010, 00:27
Nie ma co narzekać gdyby historia z tym Bułgarem okazała się prawdą. Przychodzi na zasadzie wypożyczenia. Jak się nada to można postarać się o wykupienie, jak nie to do widzenia. Pozostaje kwestia ewentualnych zarobków, które jak przypuszczam nie będą oszałamiająco wysokie. Także biorąc pod uwagę naszą politykę transferową ten ruch wydaje się być dobry. Trzymam kciuki.
What's new?

Odpowiedz cytując