Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 24.02.2010, 23:55
Fajnie się oglądało batalię Amerykanów ze Szwajcarami. Oczywiście, zasłużone, w pełni zwycięstwo tych pierwszych, i dobrze w sumie. Będą 4 wielkie zespoły w półfinałach, przez co ten turniej nie straci smaku Oby tylko Kanadyjczycy wyjebali Ruskich...
Odpowiedz cytując