Fajnie się oglądało batalię Amerykanów ze Szwajcarami. Oczywiście, zasłużone, w pełni zwycięstwo tych pierwszych, i dobrze w sumie. Będą 4 wielkie zespoły w półfinałach, przez co ten turniej nie straci smaku

Oby tylko Kanadyjczycy wyjebali Ruskich...
