maci0s napisał(a):

a Dawid Nowak dla Bełchatowa 7... Pierwszy raz cały okres przepracował... ale co z tego? Pepe sie w Wiśle nie sprawdził, za duza presja...
Tu sie wchodzi na jeden mecz i jak sie w tym meczu nie zagra na 120% to na następną szanse trzeba czekać 10 kolejek... a i wtedy Skorża daje 15 minut... Taka prawda...
Oldpara... tu tak zawsze, zaczynam się już przyzwyczajac
|
Na potwierdzenie podam tylko jedno nazwisko Wojciech Łobodziński.