Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
4593
24.02.2010, 22:05
flamengista
napisał(a):
http://sklep.legia.com/sklep/index_ls.php
http://sklep.legia.com/sklep/images/...504b3813e2.jpg
Zatrudniają
modela
, żeby sprzedawać gadżety klubowe. W dodatku modela w stylu metroseksualnym, niepokojąco podobnego do Dariusza Dudki.
Nic, tylko kupować! Gadżety z (L) - tylko dla prawdziwych macho.
Podobno mają mieć specjalną gazetkę dla Chinoli w Wawie
. Chyba Naszą Legię będą tłumaczyć
eye63
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eye63
Znajdź inne posty napisane przez eye63