Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4593
Stary 24.02.2010, 22:05
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://sklep.legia.com/sklep/index_ls.php
http://sklep.legia.com/sklep/images/...504b3813e2.jpg



Zatrudniają modela, żeby sprzedawać gadżety klubowe. W dodatku modela w stylu metroseksualnym, niepokojąco podobnego do Dariusza Dudki.

Nic, tylko kupować! Gadżety z (L) - tylko dla prawdziwych macho.
Podobno mają mieć specjalną gazetkę dla Chinoli w Wawie . Chyba Naszą Legię będą tłumaczyć
Odpowiedz cytując