lol..
Abstrahując od tego, że prawdopodobnie to tylko plotka, ale być może będziemy testować/ wypożyczać króla strzelców ligii Bułgarskiej, podstawowego zawodnika mistrza Bułgarii, zawodnika w wieku Brożka, a na forum Wisły narzekania i lamenty....
Nic tylko parafrazować tekst z Fight Club: "To wg. Ciebie jest ból? Chcesz zobaczyć prawdziwy ból? To idź na forum Wisły Kraków!"