grzesiek632 napisał(a):

|
maci0s masz szacunek u mnie za tą akcje odśnieżanie.
|
Dzięki, jak będzie trzeba to będę to robił co roku...

Ja sie tak tylko zastanawiam... Ja już byłbym dawno senior memberem na tym forum tylko co piszę posta to admini sie kontrowersji doszukują i usuwają je dziesiątkami... (pewnie ten tez poleci)
Dzisiaj na odsnieżanie przyjechało na 8 rano dwóch chłopców z Trzebini, o 6 wstawali... Łopaty były większe od nich, ale nosili równo... To są kibice.. Zrobiłem im prezent, mam nadzieję, że nie zapomną tej akcji długo ( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).
Co do transferów to uważam ze zamiana Ćwielonga na gościa z doświadczeniem w Lidze Europejskiej, ktory trochę goli w zyciu strzelil jest na plus dla klubu i Skorża się nim wybroni... Każde porównanie z Ćwielongiem wygra!!
A tak do składu wracając to Juhu jest tragiczny... Takie dzisiaj szmaty puszczał na treningu że żal było patrzec... Kurto powinien byc numerem 2!!
Cieszy forma Marcelo, któr dzisiaj strzelił 3 bramki i w każdej wręcz ośmieszył Juszczyka..