Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21286
Stary 24.02.2010, 21:38
Statystyki tego Bułgara wyglądają całkiem dobrze. Wygląda na to że łatwo się aklimatyzuje, bo pierwszy sezon w tym Botev a także w Lewskim miał najlepszy. Ja bym go z chęcią (szczególnie przy obecnej sytuacji kadrowej w ataku) widział w Wiśle.
Odpowiedz cytując