Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1540
Stary 24.02.2010, 21:36
To co Ci sędziowie wyprawiają to już patrzeć się nie da. Najpierw słusznie daje żółtko za symulowanie Milito, a potem ewidentny karny i nie ma nic. To jak uznał, że symulował Kalou to czemu nie dał mu żołtej? Hiszpan to powinien bykom jajca huśtać, a nie mecze sędziować.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując