|
To co Ci sędziowie wyprawiają to już patrzeć się nie da. Najpierw słusznie daje żółtko za symulowanie Milito, a potem ewidentny karny i nie ma nic. To jak uznał, że symulował Kalou to czemu nie dał mu żołtej? Hiszpan to powinien bykom jajca huśtać, a nie mecze sędziować.
|