Krissu napisał(a):

Ale książkę tą napisał chyba kibic Polonii, więc nie jest to do końca wiarygodnie źródło
|
Otóż to. Tak jakbym ja napisała, że Kowalczyk w swojej biografii pisze, że Polonia bla bla bla.
Aczkolwiek ksiazka (i film!) niezła.
P.S. Polecam encyklopedie Fuji "Legia to potęga" oraz "Polonia, Warszawianka, Gwardia". I na frekwencje przed II wojną
