Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4592
Stary 24.02.2010, 21:11
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Ale książkę tą napisał chyba kibic Polonii, więc nie jest to do końca wiarygodnie źródło
Otóż to. Tak jakbym ja napisała, że Kowalczyk w swojej biografii pisze, że Polonia bla bla bla.

Aczkolwiek ksiazka (i film!) niezła.

P.S. Polecam encyklopedie Fuji "Legia to potęga" oraz "Polonia, Warszawianka, Gwardia". I na frekwencje przed II wojną
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując