Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 24.02.2010, 20:37
Tyle, ze w Cyfrze+ Polsatu nie ma.Zeby ogladac LM to trzeba pokrecic antena na Astre 19.2, tam niemiecki kanal Sat1 pokazuje mecze FTA.Drugi wariant to sopcast, ipla czy co tam jeszcze jest.Jakosc jest jaka jest, ale czego sie nie robi dla LM
Odpowiedz cytując