jarcze napisał(a):

|
Oglądałem 3 mecze Lewskiego w grupie LE - dwa z Villarealem i jedno z rezerwami Lazio (6 kolejka, obie drużyny nie miały już szans na wyjście z grupy) Hristow zupelnie niczym się nie wyróżnił, wogóle sobie jego strzałów nie przypominam. Prócz Tasevskiego i Dimitrova to tam nikt ciekawy nie gra. No ale jako uzupełnienie składu lepszy on niż nikt.
|
Jeszcze nie przyszedl, nie wiadomo czy to o niego chodzi, a tez juz zly...

Wam to sie juz zupelnie w dupach poprzewracalo