Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21282
Stary 24.02.2010, 20:16
jarcze napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem 3 mecze Lewskiego w grupie LE - dwa z Villarealem i jedno z rezerwami Lazio (6 kolejka, obie drużyny nie miały już szans na wyjście z grupy) Hristow zupelnie niczym się nie wyróżnił, wogóle sobie jego strzałów nie przypominam. Prócz Tasevskiego i Dimitrova to tam nikt ciekawy nie gra. No ale jako uzupełnienie składu lepszy on niż nikt.
Jeszcze nie przyszedl, nie wiadomo czy to o niego chodzi, a tez juz zly...
Wam to sie juz zupelnie w dupach poprzewracalo
Odpowiedz cytując