Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
21279
24.02.2010, 20:03
;-) to do jutra...:] Jak już pisałem nie uwierzyłbym w Wiśle w sprawie transferu sprzątaczce, ochronie, ale jeśli mówi mi ten PAN takie rzeczy to wierze.. :] Ale czekam do jutra aż sie pojawi
Na zdjęciu oczywiście Papież... ME
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s