Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21279
Stary 24.02.2010, 20:03
;-) to do jutra...:] Jak już pisałem nie uwierzyłbym w Wiśle w sprawie transferu sprzątaczce, ochronie, ale jeśli mówi mi ten PAN takie rzeczy to wierze.. :] Ale czekam do jutra aż sie pojawi


Na zdjęciu oczywiście Papież... ME
Odpowiedz cytując