Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21277
Stary 24.02.2010, 19:56
Dywagacje na temat tego transferu to na razie i tak dzielenie skóry na niedźwiedziu. Na razie nic nie podpisano, więc nie wiadomo jak umowa będzie wyglądać. Tomasz_19, poczekaj z narzekaniem do momentu aż go wypożyczą
Odpowiedz cytując