South napisał(a):

|
a mogę przenieść tam numer z orange ? i czy to coś kosztuje ?
|
Pewnie że możesz, możesz z karty na abonament, z abonamentu na kartę, jak wolisz. Ja przenosiłem z Samych Swoich do Play i wtedy jeszcze płaciłem coś chyba 60 zł, teraz to Play płaci Ci 60 zł jak się do nich przeniesiesz. Przeniesienie bezproblemowe, podpisujesz papierek i wszystko się "załatwia samo". Wszystkie szczegóły czarno na białym na ich stronie.