Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14587
Stary 24.02.2010, 19:16
South napisał(a):Wyświetl post
a mogę przenieść tam numer z orange ? i czy to coś kosztuje ?
Pewnie że możesz, możesz z karty na abonament, z abonamentu na kartę, jak wolisz. Ja przenosiłem z Samych Swoich do Play i wtedy jeszcze płaciłem coś chyba 60 zł, teraz to Play płaci Ci 60 zł jak się do nich przeniesiesz. Przeniesienie bezproblemowe, podpisujesz papierek i wszystko się "załatwia samo". Wszystkie szczegóły czarno na białym na ich stronie.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 24.02.2010 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując