Z innej paki - byłem dzisiaj na Reymonta koło 12, stanąłem sobie koło nowej hali i tak patrzyłem z zadowoleniem ... panowie, co by nie mówić, kawał porządnego stadionu nam powstaje. Skończmy już z dywagacjami co by było gdyby, naprawdę, powstaje nam "twierdza 22"

Już za pół roku, oby oby oby!!!