Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7468
Stary 24.02.2010, 18:01
Z innej paki - byłem dzisiaj na Reymonta koło 12, stanąłem sobie koło nowej hali i tak patrzyłem z zadowoleniem ... panowie, co by nie mówić, kawał porządnego stadionu nam powstaje. Skończmy już z dywagacjami co by było gdyby, naprawdę, powstaje nam "twierdza 22" Już za pół roku, oby oby oby!!!
Odpowiedz cytując