Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
4589
24.02.2010, 17:27
flamengista
napisał(a):
Nie wiem, jak z tym jest do końca ale pamiętam taką książkę z podstawówki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Do_przerwy_0:1_%28powie%C5%9B%C4%87%29
No i Polonia była tam przedstawiona jako jedyny, prawdziwy klub warszawski.
Ale książkę tą napisał chyba kibic Polonii, więc nie jest to do końca wiarygodnie źródło
Ostatnio edytowane przez Krissu : 24.02.2010 o godz. 17:31.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Krissu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krissu
Znajdź inne posty napisane przez Krissu