Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4589
Stary 24.02.2010, 17:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak z tym jest do końca ale pamiętam taką książkę z podstawówki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Do_przerwy_0:1_%28powie%C5%9B%C4%87%29

No i Polonia była tam przedstawiona jako jedyny, prawdziwy klub warszawski.
Ale książkę tą napisał chyba kibic Polonii, więc nie jest to do końca wiarygodnie źródło
Ostatnio edytowane przez Krissu : 24.02.2010 o godz. 17:31.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując