Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
14582
24.02.2010, 17:21
Istnieje jakaś darmowa nawigacja do Sony Ericssona z mapą Polski, możliwością ustawienia trasy i "gadająca" ?
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW