Do ludzi którzy mają własne szaliki lub np. szkolne: Jak coś takiego zrobić? Chodzi mi dokladniej o szalik szkoły.
2. wiem, że dawniej jak sie kupowało koszulke Wisły w Carrefourze lub M1 to można było jakiś napis zamówić na niej. Czy dalej tak jest i czy można zrobić napis na włąsnej koszulce? Tzn przynieśc jakąs koszulke i zamówić na niej napis?
3. Nie widział ktoś w sprzedaży takich vlep? I jak tak to gdzie?
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=juclmc&s=6