Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14578
Stary 24.02.2010, 15:57
Do ludzi którzy mają własne szaliki lub np. szkolne: Jak coś takiego zrobić? Chodzi mi dokladniej o szalik szkoły.


2. wiem, że dawniej jak sie kupowało koszulke Wisły w Carrefourze lub M1 to można było jakiś napis zamówić na niej. Czy dalej tak jest i czy można zrobić napis na włąsnej koszulce? Tzn przynieśc jakąs koszulke i zamówić na niej napis?

3. Nie widział ktoś w sprzedaży takich vlep? I jak tak to gdzie?
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=juclmc&s=6
Powód: Pytanie
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 24.02.2010 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując