Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7456
Stary 24.02.2010, 12:57
Kaan napisał(a):Wyświetl post
A'propos wznowienia manewrów na A/B....

Wiem ze była dyskusja ale cirka 2000 postów stąd, trudno odgruzowac, więc zamiast wyrażac oburzenie, prosze zignorowac mojego posta.

Czy ze strony oficjalnej czy ze stony Krakowa nie ładuje mi sie widok z kamerki z okraglaka. Wiem, ze działa bo ktoś niedawno wrzucał tutaj screena. Ona chyba nadaje "na zywca" wiec pewnie stąd problem. sprawdzałem na 2 komputerach, operą i explorerem. Cos z ustawieniami?
Zainstaluj sobie quick time.. potem jak wbijesz na stronę Wisły i będziesz chciał kamerkę włączyć z okrąglaka to prawy przycisk myszki na miejsce gdzie się powinno wyświetlać i klikasz "Otwórz to łącze"
Odpowiedz cytując