Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
798
24.02.2010, 12:10
DarekK_11
napisał(a):
aha zaginac na nogach przez całe miasto i szukać grafa który może być wszędzie
spoko nie piszcie, "łaski bez".
A wracając do tematu: galeria z treningu pod Wawelem - świetna
Tu nie chodzi o łaske. Miejsc grafów się z reguły nie podaje. Na forum jest pełno parchów na pewno. Po co mamy im ułatwiać życie? Jeśli chcą już nam coś zamazać niech sami sobie szukają!
MłodePokolenie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodePokolenie
Znajdź inne posty napisane przez MłodePokolenie