Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 24.02.2010, 12:10
DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post
aha zaginac na nogach przez całe miasto i szukać grafa który może być wszędzie
spoko nie piszcie, "łaski bez".

A wracając do tematu: galeria z treningu pod Wawelem - świetna
Tu nie chodzi o łaske. Miejsc grafów się z reguły nie podaje. Na forum jest pełno parchów na pewno. Po co mamy im ułatwiać życie? Jeśli chcą już nam coś zamazać niech sami sobie szukają!
Odpowiedz cytując