Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21266
Stary 24.02.2010, 00:41
koyoot napisał(a):Wyświetl post
A po co mamy miazdzyc lige? Wystarczy jak bedziemy wygrywac po 1:0 i zdobedziemy mistrzostwo. Zreszta Lech i Legia pogubia punkty.


no my mozemy ciułac po 1;0 z Piastem albo Koroną i tym sie szczycic.

juz kij z tymi wynikami w Esktrkalasie ,tu trzeba patrzec na kwestie naszej gry pod katem pokazania sie po raz kolejny w Pucharach......przyznam ze kiedy to pisze to mi sie jakos zmino zrobilo....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując