koyoot napisał(a):

|
A po co mamy miazdzyc lige? Wystarczy jak bedziemy wygrywac po 1:0 i zdobedziemy mistrzostwo. Zreszta Lech i Legia pogubia punkty.
|
no my mozemy ciułac po 1;0 z Piastem albo Koroną i tym sie szczycic.
juz kij z tymi wynikami w Esktrkalasie ,tu trzeba patrzec na kwestie naszej gry pod katem pokazania sie po raz kolejny w Pucharach......przyznam ze kiedy to pisze to mi sie jakos zmino zrobilo....