|
Tak sobie myślę, że może lepszym i tańszym rozwiązaniem byłoby wybudowanie parkingu naziemnego, kilkupoziomowego. Koszt zapewne mniejszy niż budowa podziemnego. Parter (czy jak to się fachowo nazywa zostawić dla kibiców (w przyszłości może jakieś sklepiki, czy inne punkty usługowe), aby można było z ulicy dojść do wejścia na trybunę. Drugie, trzecie i czwarte piętro i może dach to już parkingi. Moim zdaniem rozwiązanie o tyle dobre, że mniejszy koszt budowy. Gdyby to miało sensowny wygląd mogło by zasłonić trybunę za bramką, przez co zyskałby wygląd stadionu. elewacja takiego parkingu mogła by nawiązywać w miejscach styku ze stadionem do trybun wschodniej i zachodniej, by później łagodnie przekształcić się w coś extra. Coś co dodałoby kolorytu ulicy Reymonta.
|