Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6068
Stary 23.02.2010, 21:39
Chciałem walnąć 10 na Barce ale dobrze że tego nie zrobiłem.

KUR** MAC !!!!! Jak chcecie grac u buka, to zapytajcie mnie co zagrałem, wtedy stawiajcie przeciwne wyniki Napewno wygranie.:/
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 23.02.2010 o godz. 22:41.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując