|
Otóż można biec rundę i to się często zdarza nawet najlepszym. Po prostu Polki sa pod ogromną presją i nie wytrzymały... A jak się nie wytrzyma to wszystko leci na łeb na szyję.
Aczkolwiek Gwizdoń jest dosyć doświadczona więc powinna się lepiej spisać. Trudno. Jak już pisałem. Lepiej jakby nie startowały w Igrzyskach i udawały chorobę...
----------------------------------------------------------------
Polki zajmowały miejsca w 6, 7 i 9 strzelając 1+9, 0+12 oraz 1+12 ! także jeszcze poczekajcie może do końca sztafety. Nie wiem czemu żenadą jest biegnięcie rundy karnej.
Komentarze mówiące że biegnięcie karnej rundy jest żenadą świadczy o waszej wiedzy biathlonowej.
A startowalo 20, 24 i 15 sztafet także obsada była raczej normalna.
|