A ja na przyszłość radzę im się nauczyć strzelać,to jest istna tragedia skoro rumunki potrafią być przed naszymi ? To już chyba coś jest nie tak nie sądzisz ? Nie liczyłem na medal ale choć miejsce w pierwszej 8.a tu prawie druga dziesiątka już.DRAMAT
Piszę przecież że nie liczyłem.10 dobierań i karna,to jest po prostu śmiech na sali
