Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#592
Stary 23.02.2010, 20:56
A ja na przyszłość radzę im się nauczyć strzelać,to jest istna tragedia skoro rumunki potrafią być przed naszymi ? To już chyba coś jest nie tak nie sądzisz ? Nie liczyłem na medal ale choć miejsce w pierwszej 8.a tu prawie druga dziesiątka już.DRAMAT

Piszę przecież że nie liczyłem.10 dobierań i karna,to jest po prostu śmiech na sali
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 23.02.2010 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując