Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6060
Stary 23.02.2010, 19:29
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Skorzystałem z typu i obstawiłem 3 lub więcej bramek
Ja tylko -1 więc jestem niepocieszony
Bałem się że niemiachy się zabarykadują i będzie ciężko, a tu prawdziwa miazga, gdyby trochę lepsza skuteczność to z 8 by mogło już być

ps. jaki był kurs na -3?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując