kamikaze napisał(a):

Skorzystałem z typu i obstawiłem 3 lub więcej bramek
|
Ja tylko -1 więc jestem niepocieszony

Bałem się że niemiachy się zabarykadują i będzie ciężko, a tu prawdziwa miazga, gdyby trochę lepsza skuteczność to z 8 by mogło już być
ps. jaki był kurs na -3?