Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
14564
23.02.2010, 19:22
Mam problem z photoshopem.Robie nowy dokument i chce przystapic do dalszych prac i wybieram kolor.np niebieski i wybieram sobie i w okienku wykakuje mi kolor szary zamiast niebieskiego.
Wiecie co się z tym dzieje
?
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06