Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14563
Stary 23.02.2010, 19:12
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
no nie wiem czy tak jest do konca ,komornik nie przychodzi do nas od tak ... jest nadawany przez sąd po prawomocnych wyrokach ,a to juz koszty sprawy dochodzi, problemy z BIK itp... no chyba ze sie mylę!
Po zapłatę mandatów przycvhodzi poborca z Urzędu skarbowego a nie komornik sądowy.
I to prawda, że jak przyjdzie, to doplacasz tylko 8 złotych do mandatu. Nie ma żadnych odsetek, żadnych innych kosztów.
Wiem, bo zawsze tak robię.

A jak jestem wredny, to w dniu kiedy przyjdzie, mowię, że dziś nie mam kasy i proszę, żeby przyszedł jutro.
Niech sobe połazi za te 8 złotych.
Oczywiście, jutro niekoniecznie jestem w domu.
Miło jest oglądać wkur...ego poborcę


edit:
jest coś jeszcze - zdaje się, że urząd ma prawo odjąc kwote mandatu od ewentualnego podatku do zwrotu jaki ci przysluguje na podstawie rocznego zeznania podatkowego. Wtedy już poborca nie łazi. Pomniejsza ci zwrot nadpłaconego podatku. Bezboleśnie.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.02.2010 o godz. 19:18.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując