El'kabat napisał(a):

Pytanie o PITy
Może ktos polecic jakies biuro rachunkowe w Krakowie,gdzie moglbym oddac pity do rozliczenia ? Ile sie czeka i ile kosztuje taka usługa ? Mam 2 pity z 2 miejsc pracy z zeszłego roku jak cos.
|
Dzisiaj w ktorymś wydaniu dzienników jest dodatek z płytą do rozliczania pitów poprzednie lata sam tak robiłem wytłumaczone łopatologicznie proste łatwe, jesli juz nie kupisz to w necie znajdziesz darmowy program Powodzenia