Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14562
Stary 23.02.2010, 18:38
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Pytanie o PITy

Może ktos polecic jakies biuro rachunkowe w Krakowie,gdzie moglbym oddac pity do rozliczenia ? Ile sie czeka i ile kosztuje taka usługa ? Mam 2 pity z 2 miejsc pracy z zeszłego roku jak cos.
Dzisiaj w ktorymś wydaniu dzienników jest dodatek z płytą do rozliczania pitów poprzednie lata sam tak robiłem wytłumaczone łopatologicznie proste łatwe, jesli juz nie kupisz to w necie znajdziesz darmowy program Powodzenia
Odpowiedz cytując