węgorz2 napisał(a):

|
no nie wiem czy tak jest do konca ,komornik nie przychodzi do nas od tak ... jest nadawany przez sąd po prawomocnych wyrokach ,a to juz koszty sprawy dochodzi, problemy z BIK itp... no chyba ze sie mylę!
|
ja tylko piszę, co się dowiedziałem od gościa, sam z prawa jestem zielony, bo tego nie studiuje
