Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21262
Stary 23.02.2010, 17:56
koyoot napisał(a):Wyświetl post
A po co mamy miazdzyc lige? Wystarczy jak bedziemy wygrywac po 1:0 i zdobedziemy mistrzostwo. Zreszta Lech i Legia pogubia punkty.
Z tak profesjonalnym podejściem, na bank powtórka z rozrywki w lipcu nam nie grozi!Powygrywać z leszczami po 1-0, w bezpośrednich z Amiką i Lechem można przejebać(bo i tak pogubią).parchy...ech znów nie wyszło ale przecież za tydzień ogramy Piasta 1-0.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując