koyoot napisał(a):

|
A po co mamy miazdzyc lige? Wystarczy jak bedziemy wygrywac po 1:0 i zdobedziemy mistrzostwo. Zreszta Lech i Legia pogubia punkty.
|
Z tak profesjonalnym podejściem, na bank powtórka z rozrywki w lipcu nam nie grozi!Powygrywać z leszczami po 1-0, w bezpośrednich z Amiką i Lechem można przejebać(bo i tak pogubią).parchy...ech znów nie wyszło ale przecież za tydzień ogramy Piasta 1-0.