Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14560
Stary 23.02.2010, 17:37
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
nam gość na studiach, dr prawa mówił, że on nigdy nie płaci mandatów tylko czeka, że może się przedawni, a jeśli nie i przyjdzie komornik, to z uśmiechem na twarzy płaci mu mandat + chyba 8 zł opłaty komorniczej i do widzenia ale musiałbyś się dowiedzieć, ile w tym momencie wynosi ta opłata komornicza.
no nie wiem czy tak jest do konca ,komornik nie przychodzi do nas od tak ... jest nadawany przez sąd po prawomocnych wyrokach ,a to juz koszty sprawy dochodzi, problemy z BIK itp... no chyba ze sie mylę!
Odpowiedz cytując