Coolpick napisał(a):

nam gość na studiach, dr prawa mówił, że on nigdy nie płaci mandatów tylko czeka, że może się przedawni, a jeśli nie i przyjdzie komornik, to z uśmiechem na twarzy płaci mu mandat + chyba 8 zł opłaty komorniczej i do widzenia ale musiałbyś się dowiedzieć, ile w tym momencie wynosi ta opłata komornicza.
|
no nie wiem czy tak jest do konca ,komornik nie przychodzi do nas od tak ... jest nadawany przez sąd po prawomocnych wyrokach ,a to juz koszty sprawy dochodzi, problemy z BIK itp... no chyba ze sie mylę!