Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#555
Stary 23.02.2010, 17:01
bearex napisał(a):Wyświetl post
Moja siora chodzi na Kościuszki.
Ja chce isc na technik informatyk, ale coraz bardziej zastanawiam się nad liceum mat-inf, bo chciałbym iść na studia.

Co radzicie? W liceum mnie lepiej przygotują na studia, a w technikum do zawodu. Co byście mi polecili?
Liceum czy technikum?
Idąc do liceum musisz liczyć się z tym, że koniecznością będzie pójście na studia, a mimo wszystko po ukończeniu technikum, masz technika danego zawodu. Jednak poleciłbym Ci liceum
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując