Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21256
Stary 23.02.2010, 15:41
Heh a powiedz skąd fundusze na kibicowskie zachcianki ? Ma sobie Wisła wydrukować banknoty euro ?
Trzeba zrozumieć, że klub aby wydać, musi zarobić. Kolejna pożyczka od Cupiała ?Całe życie na garnuszku ? A nie lepiej się uniezależnić od jego finansowych kaprysów ?
Poczekajmy będzie stadion, będzie kasa z biletów, może awans do ligi europejskiej. Wtedy można planowac wydatki.

Co do mistrzostwa. To jest owe bliżej niż przed sezonem, więc po co płacz ? Jakby ktoś nie zauważył, to mamy skład wystarczająco silny by nie wygrywac, a miażdzyć tę beznadziejną ligę. Jedyne problemy to Lech i Legia, które potrafią grać w piłkę, a i to naciągane stwierdzenie.
..
Odpowiedz cytując