Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4759
Stary 23.02.2010, 15:08
http://www.weszlo.com/news/4427

oglądam skrót meczu z 99roku (powyższy link) i takiego Sarnata czy Kulawika oddałbym za połowe obecnej drużyny tj: Pawełka Juszczyka Pa Brożka Irsaka Łobodzińskiego i paru innych :]
Odpowiedz cytując