Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#586
Stary 23.02.2010, 15:05
pikey napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Lepistoe nie pasuje do żerującego na sukcesach Małysza medialno- działaczowskiego kółka wzajemnej adoracji z Polo T. na czele. Mam szacunek do Tajnera za to że kiedyś wyciągnął Adama z dołka i przy nim Małysz osiągnął wiele sukcesów, ale teraz jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Nie wiem oni chyba wszyscy liczą, że Adam będzie na szczycie do pięćdziesiątki.

A co do obłudy- Szaranowicz po zdobyciu przez Małysza 2 srebra: ,, Gratulacje Polo" Pytam się za co? Za to, że wygryzł Lepistoe i gdyby Adam sam się z nim nie dogadał mielibyśmy g... nie medale?
Ktoś tu pisał że Polo T. przejął Małysza po trenerze, który mu aplikował treningi siłowe (hard work ) i przy lajtowych treningach u Tajnera Małysz wybuchł z formą. Aczkolwiek zasługi na pewno jakieś tam ma w tamtym okresie. Teraz to taki Antoś Piechniczek polskich skoków. A Szaranowicz? Jakby mógł to by wszedł Polo w tyłek, bez wazeliny.
the end
Odpowiedz cytując