|
Tak naprawdę to potrzebny nam jest bramkarz (powody wiadome) lewy obrońca (żeby pietia miał rywalizację) prawy pomocnik (no nazwisko Łobodziński wszystko wyjaśnia) no i napastnik (troszke ich mało)
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
|