Kamil_mchw napisał(a):

mam problem z netem... a dokładnie z allegro...
wszystko działa bez zastrzeżenia, tylko jak mam listę rzeczy to nie widać miniatur, zamiast niej jest słowny opis... jak zrobić żeby wróciły miniaturki? co zainstalować?
|
Może to zależeć od wielu czynników. Nie napisałeś też jaką masz przeglądarkę. Np. w Operze: Narzędzia/Preferencje/Strony WWW/Obrazki/ i tam zaznaczasz "wyświetlaj obrazki". Zacznij może najpierw właśnie od tego.