Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14555
Stary 23.02.2010, 13:15
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
mam problem z netem... a dokładnie z allegro...
wszystko działa bez zastrzeżenia, tylko jak mam listę rzeczy to nie widać miniatur, zamiast niej jest słowny opis... jak zrobić żeby wróciły miniaturki? co zainstalować?
Może to zależeć od wielu czynników. Nie napisałeś też jaką masz przeglądarkę. Np. w Operze: Narzędzia/Preferencje/Strony WWW/Obrazki/ i tam zaznaczasz "wyświetlaj obrazki". Zacznij może najpierw właśnie od tego.
Odpowiedz cytując